Duits
Engels
Frans
Italiaans
Roemeens
Nederlands
Deens
Pools
Region
Europe
Germany
France
Austria
Switzerland
Italy
Denmark
Romania
Netherlands
Belgium
trackmyrace
running
OCR
triathlon
Biking
trail run
wintersport
in-line skating
Aquatic sports
zeilen
duathlon
motersport
Für Veranstalter
Funktionen
10. Volksbank Ettlingen Altstadtlauf
14.06.2013, 76275 Ettlingen
overzicht
uitslagen
evenementen informatie
statistieken
foto's/ video's
historiek
hall of hame
Teilen
Schülerlauf 1km
Stemmer, Yannick
start nummer: 1050, Schüler C
00:03:30,60
Schülerlauf 1km
Sauer, Maike
start nummer: 1122, Schülerinnen C
00:03:51,10
Schülerlauf 3590m
Seifried, Tobias
start nummer: 644, Schüler A
00:13:42,50
Schülerlauf 3590m
Miller, Anne
start nummer: 641, Schülerinnen A
00:14:43,00
Hauptlauf
Heitlinger, Emanuel
start nummer: 1136, M30
00:34:09,0
Hauptlauf
Stute, Julia
start nummer: 624, W30
00:40:04,0
Schülerlauf 1km
Haaga, Sebastian
start nummer: 110, Schüler C
00:03:31.80
Schülerlauf 1km
Zeh, Selina
start nummer: 513, Schülerinnen C
00:03:43.00
Schülerlauf 1km
Lino, Schmitt
start nummer: 1269, Schülerinnen C
00:05:11.30
Schülerlauf 3590m
Klumpp, Yanis
start nummer: 440, Schüler A
00:13:24.00
Schülerlauf 3590m
Knirsch, Lena
start nummer: 460, Schülerinnen A
00:13:49.60
Hauptlauf
Gerhardt, Chris
start nummer: 615, Hauptklasse Männer
00:34:22.30
Hauptlauf
Knopf, Valerie
start nummer: 270, W30
00:39:26.70
Walkinggruppe
Bergg, Matthias
start nummer: 438, M50
00:49:30,20
Walkinggruppe
Kraft, Andrea
start nummer: 236, W40
00:54:40,60
Schülerlauf
Bayer, Tom
start nummer: 417, Schüler C
00:03:29,40
Schülerlauf
Speck, Aileen
start nummer: 296, Schülerinnen C
00:03:33,20
Schülerlauf 3590m
Ruml, Yvo
start nummer: 9411, Schüler A
00:14:03,20
Schülerlauf 3590m
Reinert, Jana
start nummer: 1011, Schülerinnen B
00:14:52,60
10km Hauptlauf
Seehase, Marco
start nummer: 1146, M30
00:33:57,50
10km Hauptlauf
Knopf, Valerie
start nummer: 764, W30
00:39:13,00
Schülerlauf
Karch, Samuel
start nummer: 1621, Schüler C
0:03:28.8
Schülerlauf
Sommer, Annabelle
start nummer: 1833, Schülerinnen C
0:03:45.0
Walkinggruppe
Würtz, Raimund
start nummer: 8081, M50
0:44:05.3
Walkinggruppe
Armbnester, Uschi
start nummer: 8020, W40
0:52:44.2
Schülerlauf
Späth, Alex
start nummer: 1262, Schüler A
0:14:39.7
Schülerlauf
Reinert, Jana
start nummer: 1941, Schülerinnen C
0:14:45.5
10km Hauptlauf
Uhl, Christoph
start nummer: 182, Männer Hauptklasse
0:34:10.5
10km Hauptlauf
Maissenbacher, Simone
start nummer: 397, W30
0:35:26.9
Elitelauf
Vuckovic, Stephan
start nummer: 1, M30
0:33:39.9
Schülerlauf
Werling, Florian
start nummer: 968, Schüler C
00:03:34
Schülerlauf
Eriksson, Linn
start nummer: 156, Schülerinnen C
00:03:50
Walkinggruppe
Ziegler, Peter
start nummer: 882, M50
00:52:34
Walkinggruppe
Ziegler, Stephanie
start nummer: 883, Frauen
00:52:35
Schülerlauf
Traub, Jan
start nummer: 794, Schüler A
00:13:42
Schülerlauf
Scheib, Natalie
start nummer: 684, Schülerinnen B
00:15:22
10km Hauptlauf
Reichert, Holger
start nummer: 1111, M30
00:33:33
10km Hauptlauf
Schlipf, Carolin
start nummer: 1122, W30
00:37:25
Elitelauf
Vuckovic, Stephan
start nummer: 1, M30
00:32:24
Hauptlauf
Gmelin, Moritz
start nummer: 299, M30
00:33:33
Hauptlauf
Maissenbacher, Simone
start nummer: 632, W30
00:36:55
Walking
Würtz, Raimund
start nummer: 1293, M50
00:42:07
Walking
Schmalbach, Gudrun
start nummer: 867, W40
00:49:27
Schülerlauf 1km
Eiser, Meike
start nummer: 206, Schülerinnen C
00:03:41
Schülerlauf 1km
Kruse, Nils
start nummer: 547, Schüler C
00:03:43
Schülerlauf 3,3km
Baumgartner, Jonas
start nummer: 1270, Schüler B
00:13:23
Schülerlauf 3,3km
Rohnacher, Valentina
start nummer: 820, Schülerinnen B
00:16:55
Streckendetails
adres
76275 Ettlingen
termijn
VRIJDAG, 14.06.2013
ornanisatoren
web-site organisatoren
timer
bibchip GmbH
deelnemerslijst
deelnemerslijst bekijken